Atalar Keresteci, Kereste

Atalar Kereste – Orman Ürünleri

İnşaatlık ve doğramalık alanlarda çam ya da ladin ağaç seçeneklerinden elde edilen kereste ürünlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz çözümleri üretmekteyiz. Atalar kereste en kaliteli keresteci hizmetleri sunulmakta ve sert ağaçlardan elde edilen kaliteli keresteler farklı sektörlerde tercih edilebilmektedir. Dilediğiniz ebatlarda ve ölçülerde imal edilen ürünlerimiz içerisinde ahşaba değer katma noktasında fırınlama, emprenye, planyalama gibi hizmetlerle gelen taleplerin karşılanması söz konusu olmaktadır.

Genel olarak Orman Bakanlığı bünyesinde uygun görülen ağaçların kesilmesi ile elde edilen tomruklar hammadde olmaktadır. Tomruklar boyuna olarak kesilir ve yarı mamul ahşap ürünleri elde edilir. Bu ürünlerin kurutulduğunda iletkenlikleri olmayacaktır. Keresteler kağıt, inşaat ve mobilya endüstrilerinde kullanılabiliyor.Firmamız Atalar kereste olarak inşaatlarda ise kalıp, kargas, iskele olarak kullanılabilmektedir. Mobilya sanayisinde iç ve dış her alanda izole, dekore ve muhafaza için kullanılmaktadır. Kerestelerden kesit ölçütler kullanılarak azman, lata, kalas, karkas, kardon, tahta ve çıta da üretilmektedir. Sertliklerine, menşeilerine göre sınıflandırılan keresteler, kendi içlerinde de kalitelerine göre ayrılmaktadır.

Atalar Keresteci

Kullanım alanına göre keresteler farklı özelliklerde olabilir. Özellikle çatı kerestesi için en uygun kereste köknar ağacından elde edilmektedir. Ülkemizde oldukça fazla bulunan Köknar ağacı nedeni ile ekonomik özelliklerde kereste bulabilmek mümkün olmaktadır. Ekonomik olmasını yanında hafif ve uzun ömürlü olması nedeni ile de çok fazla tercih edilmektedir. Köknar dışında Çam ağacından da çatı için kereste elde edilebiliyor. Ya da söğüt, kavak ve farklı türlerden de kereste elde edilebiliyor. Çam kerestesi biraz pahalı olabiliyor. Çatı için kereste seçimlerinde kesimdeki işçilikte çok önemlidir. Farklı ölçülerde keresteler bulunuyor. 2’lik kerestelerin kullanıldığı çatılarda m3 başına düşen kereste az olacak ve binaya binen yükte daha az olacaktır. Bu şekilde çok daha ekonomik fiyatlar elde edilmiş olacaktır. Çatı sağlamlığına etki etmeyen bu ölçülerdeki kerestelerinde güven içerisinde kullanılabilmesi söz konusudur.

Atalar Orman Ürünleri – Atalar Kereste Fiyatları – Atalar 5*5 10*10 İnşaat kerestesi Ahşap Kereste

Kereste alanında pek çok farklı sektör içerisinde kaliteli ürünler sunan kereste firması ihtiyaçlarınıza en uygun özelliklerde ve fiyatlarda ürünler sunarak kalite sağlamaktadır. Ladin, Lareks, Kızılcam, Karaçam, Köknar, Amerikan tahtası, İnşaatlık kerestesi gibi ürünlerimiz ile de ihtiyaçlarınıza Atalar keresteci olarak ideal çözümler sunulmaktadır. Firmamız bu alanda kereste ürünleri sunmaktadır. Kesit ölçülerine göre azman, lata, kalas, kadron, karkas, tahta, çıta şeklinde isimlendirilen ihtiyaçlarınız için de kaliteli ürün seçenekleri sunulmaktadır. Aradığınız kereste çeşitleri sunulmakta ve bu şekilde inşaattan mobilyaya her sektör içerisindeki ahşap ihtiyaçlarınız ekonomik bütçelerde sağlanmış olacaktır. Atalar Kereste seçimlerinizde kullanacağınız alana göre farklı ağaçlardan elde edilen ürünler öne çıkabilir. Bu şekilde kullandığınız alanlarda daha kaliteli ve uzun ömürlü sonuçlar alabilirsiniz. Firmamız bu alanda deneyimli ve uzman olmaktadır. İhtiyaçlarınız için en uygun kereste seçeneklerini sunarak, çalışmalarınızı daha profesyonel ve sorunsuz bir düzeyde tamamlamanızı sağlamaktadır. Kereste fiyatlarımızda kullanıldığı ağaca ve ölçülerine göre farklı aralıklarda yer alacaktır.

Atalar KERESTECİ, Atalar KERESTECİ ARIYANLAR – Atalar ORMAN ÜRÜNLERİ

Atalar KERESTECİ – Atalar KERESTE SATIŞI – UCUZ KERESTE – 5*5 *10*10 KERESTE SATIŞ FİRMA

Our Score

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir